بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

مصوبه تامین ارز ۴۲۰۰ تومانی کالاهای گروه یک ابلاغ شد

معاون اول رییس‌جمهور تصویب‌نامه هیئت وزیران در خصوص تامین ارز کالاهای فهرست گروه یک (شامل کالاهای اساسی، ضروری، دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی) به قیمت..

ادامه مطلب

احتمال برگزاری نشست آمریکا و کره شمالی قیمت طلا را کم کردن داد

زنده شدن امید برگزاری نشست آمریکا و کره شمالی و همچنین زیاد کردن شاخص دلار باعث کم کردن قیمت طلا در صبح روز دوشنبه شد.  احتمال برگز..

ادامه مطلب

رییس جمهور بخواهد،از ریاست بانک‌مرکزی می‌روم / سیف

مدیر کل بانک مرکزی در خصوص اظهارنظر مدیر کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر عوض کردن وی از سوی مدیر جمهور گفت: شخصا از پیشنهاد آقای پورابراهیمی استقبال م..

ادامه مطلب

وام ۲۰۰میلیون تومانی، رونق را به بازار مسکن برمی‌گرداند؟

بازپرداخت اقساط درتوان متقاضیان بایدباشد|وام،سهم کوچکی ازهزینه خریدمسکن درتهران است  وام ۲۰۰میلیون تومانی، رونق را به بازار مسکن برم..

ادامه مطلب

۴۲۰ میلیارد تومان سکه پیش فروش شد

با پیش فروش حدود ۳۰۲ هزار قطعه سکه در فاصله حدود هشت روز نزدیک به ۴۲۰ میلیارد تومان جذب شبکه بانکی شده است که البته رقم قابل توجهی نیست.  ..

ادامه مطلب

هواپیمای سقوط کرده هیچ مسئله فنی نداشت / وزیر کار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد با توجه به اینکه هواپیمای سقوط کرده پیش از این هیچ مسئله فنی نداشته و حتی موتورهای آن نیز با تعمیرات اساسی جه..

ادامه مطلب

با نام یارانه، کمیته امداد را در کشور توسعه دادند

«حدود ۷ سال از پرداخت یارانه نقدی می‌گذرد ولی حواشی آن هنوز از جامعه پاک نشده هست. تا این که در لایحه بودجه سال ۹۷، قرار بر از بین بردن توزیع یارانه..

ادامه مطلب

پیش‌بینی اوضاع طلا و نقره در سال آینده

فلزات ارزشمند بعد از عملکرد نیرومند که در سال ۲۰۱۷ داشتند، سال میلادی آینده را با موانع زیادی شروع خواهند کرد. آینده نگری اوضاع طلا و نقره در سال ..

ادامه مطلب

یک نماینده مجلس در توییترش نام ٢٠ بدهکار بزرگ بانک سرمایه را انتشار داده است ، افشای فهرست دانه‌درشت‌ها

دو روز پیش گفته بود اگر تا ٤٨ ساعت جهت تعیین وظیفه بدهی خود به بانک سرمایه مراجعه نکنند، نامشان را رسانه ای خواهد کرد. شاید در ساعات ابتدایی که محمود صادقی ای..

ادامه مطلب

آیا عده‌ای در داخل می‌خواهند گرا بدهند که منابع مالی کم داریم؟ / نوبخت

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در این نشست با بیان اینکه همه دولت درگیر عنوان ایجاد رونق اقتصادی هست، گفت: ما می کوشیم با فعال کردن طرح های عمرانی و وا..

ادامه مطلب