بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

اقدام جدیدی جهت انسداد فیلترشکن‌ها شروع نشده است ، کاربران‌ برابر دستور قضایی مقاومت می‌کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه اقدام جدیدی در خصوص انسداد فیلترشکن‌ها شروع نشده هست، خاطرنشان کرد: متاسفانه بر اساس شواهد بازدیدکنندگان شبکه‌ه ..

ادامه مطلب

تا گزینش شهردار به وظیفه خود عمل می‌کنم ، افتتاح خط شش مترو تا آخر شهریور

سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از افتتاح ده کیلوتر از خط شش مترو تا آخر شهریور خبر داد و تأکید کرد که تا گزینش شهردار به وظیفه خود عمل می‌کند.  ..

ادامه مطلب

ورود سامانه تازه بارشی به کشوراز روز پنجشنبه

سرپرست مدیریت شبکه پایش شرکت هواشناسی کشور از ورود سامانه تازه بارشی از آخرهای وقت فردا پنجشنبه از سمت شمال غرب به کشور خبر داد و گفت: با ورود این سام..

ادامه مطلب

مافیای زمین ذلت از منافذ قانونی وارد می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی تبصره‌های لایحه بودجه 97 پیشنهادی را تصویب کردند که اراضی ملی واگذار شده است به افراد که عوض کردن کاربری داده شده است و..

ادامه مطلب

تمام مقاطع تحصیلی اراک هم تعطیل شد ، تعطیلی مدارس ابتدایی در ۹ شهرستان‌ استان تهران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران از تعطیلی مدارس ابتدایی، پیش‌دبستانی و نیز مهدکودک‌های شهرستان‌های تهران، ورامین، ری و کهریزک، شمیرانات، پاکدشت، شهریار، قرچک ..

ادامه مطلب

هیچ مورد امنیتی در مرزها نداشته‌ایم ، خروج بخش اعظم زائران تا امروز از مرزهای کشور

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تا امروز بخش اعظمی از زائران از مرزها خارج ‌شده‌اند و یکی دو روز دیگر هم همین حجم خروج را شاهد هستیم و سیل عظیمی از بازگشت زائر..

ادامه مطلب

عراق، منشاء گرد و خاک فعلی کشور عزیزمان ایران است/ هوای خر‌م‌آباد سالم است ،

مدیر کمیته ملی مقابله با پدیده گرد و غبار گفت: شکل‌گیری بادهای غربی و توده گرد و غبار در داخل خاک عراق، همچنین استمرار جریان باد در ساعات اولیه بامداد رو..

ادامه مطلب

سربازان مجرد در اولویت اعزام به مناطق مرزی

معاون احضار و اعزام شرکت وظیفه عمومی ناجا گفت:مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی تخصیص داده شده است داده نمی شوند و تنها در مراکز آموزشی بکارگیری می شوند که ..

ادامه مطلب