بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش نیمار به شایعات اخیر

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، نیمار هنوز هم سوژه مهم رسانه هاست. همه چیز از انتقال پر سر و صدای مهاجم برزیلی به پاری سن ژرمن در تابستان که او را به گرانترین با

واکنش نیمار به شایعات اخیر

واکنش نیمار به شایعات اخیر

عبارات مهم : اخبار

مهاجم پاری سن ژرمن نسبت به شایعات پیرامونش تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، نیمار هنوز هم سوژه مهم رسانه هاست. همه چیز از انتقال پر سر و صدای مهاجم برزیلی به پاری سن ژرمن در تابستان که او را به گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل کرد (باشگاه فرانسوی جهت این جا به جایی 222 میلیون یورو هزینه کرد) شروع شد.

واکنش نیمار به شایعات اخیر

آخرین خبری که راجع به مهاجم برزیلی شنیده شد به نارضایتی اش از کلوب و رابطه بد او با اونای امری (سرمربی پاری سن ژرمن) مربوط می شد.

نیمار بعد از پیروزی سه بر یک برزیل برابر ژاپن در نشست خبری نسبت به شایعات پیرامونش تصویر العمل داد. مهاجم PSG که از اخبار انتشار یافته به شدت کلافه شده است هست، گفت: در شرایط خوبی قرار دارم، خشنود هستم. همچنین هدفمند و راضی هستم. من در زمین با تمام وجود بازی می کنم. هر خبری که علیه من منتشر می شود مرا آزار می دهد چون داستان هایی را منتشر می کنند که حقیقت ندارد. من هیچ مشکلی با ادینسون کاوانی ندارم و با سرمربی نیز اختلافی ندارم. می خواهم شاد باشم. به پاری سن ژرمن نرفتم که کسی را آزار بدهم. به همین خاطر از همه درخواست می کنم به داستان سرایی ها خاتمه دهند. من از اهمیت خود جهت تیم آگاهم و می دانم نقشم در زمین چیست.

نیمار در آخر اظهار کرد: عصبانی نیستم. به اختیار خودم در نشست حاضر شدم تا راجع به چیزی که فکر می کنم صحبت کنم. من واقع بین هستم. شایعات و داستان ها را دوست ندارم. راجع به افرادی حرف می زنم که فکر می کنند همه چیز را می دانند این در حالی است که هیچ چیز نمی دانند. به همین خاطر ساده ترین کار این است که از زبان من همه چیز را بشنوند. هیچ مشکلی در پاری سن ژرمن ندارم. تنها چیزی که مرا اذیت می کند فشار رسانه هاست. من جز بازیکنانی هستم که دوست دارند پیروز شوند و کاپ های قهرمانی را بالای سر ببرند. به پاری سن ژرمن رفتم تا آن را به دست آورم. اکنون خوشحالم. زمانی که بارسلونا را ترک می کردم خوشحالم بودم و اکنون نیز خشنودم.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، نیمار هنوز هم سوژه مهم رسانه هاست. همه چیز از انتقال پر سر و صدای مهاجم برزیلی به پاری سن ژرمن در تابستان که او را به گرانترین با

واژه های کلیدی: اخبار | سرمربی | شایعات | داستان | شایعات اخیر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs