بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/ در آینده بهتر می‌شویم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از آینده تیمش جهت حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: مصدومیت کمال کامیابی نیا در بازی با فولاد جهت ما فقدان

مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/ در آینده بهتر می‌شویم ، برانکو

برانکو: مصدومیت کامیابی نیا فقدان بزرگی است/در آینده بهتر می شویم

عبارات مهم : برانکو

برانکو: مصدومیت کامیابی نیا فقدان بزرگی است/در آینده بهتر می شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از آینده تیمش جهت حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: مصدومیت کمال کامیابی نیا در بازی با فولاد جهت ما فقدان بزرگی است.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر گفت: خیلی خوشحالم بابت بازیکنانم. بازی بسیار قشنگی را برابر حریف هر لحظه سرسخت ارائه کردیم. بازیکنانم نشان دادند بازی به بازی به فرم بهتری می رسند.

مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/ در آینده بهتر می‌شویم ، برانکو

وی افزود: متاسفانه کمال کامیابی نیا مصدوم شد. این جهت ما فقدان بزرگی است.

برانکو تاکید کرد: در بازی امروز به حریف حتی یک موقعیت هم ندادیم. علاوه بر سه گلی که زدیم، پنج شش موقعیت دیگر هم داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از آینده تیمش جهت حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: مصدومیت کمال کامیابی نیا در بازی با فولاد جهت ما فقدان

سرمربی پرسپولیس راجع به علت پیشرفت تیمش تاکید کرد: این قابل انتظار بود. ما همچنان در فاز آماده سازی تیم هستیم. فقط از طریق مسابقه های است که یک تیم به فرم واقعی خودش می رسد. امیدواریم و انتظار داریم اگر مصدومیت دیگری پیش نیاید بهتر و بهتر می شویم و دوباره نشان بدهیم شانس اول قهرمانی هستیم.

برانکو راجع به بازیکنانی که از این تیم جدا شده است اند و جایگزین های آنها گفت: بله چند بازیکن را از دست دادیم. این می تواند برایمان مسئله ساز باشد. ما به نفرات جوان بازی دادیم ولی قطعا به همین بازیکنان اعتماد دارم. قبل از همه منظورم عالیشاه، بشار و نوراللهی است که مطمئنم بهتر و بهتر می شوند.

برانکو راجع به تیم الدحیل گفت: الدحیل شاید عالی ترین تیم آسیا باشد. ما سال گذشته آنها را از بین بردن کردیم ولی این تیم با مربی و بازیکنان تازه تقویت شده است هست. کار مشکل داریم ولی به تیمم اعتماد دارم. با خوشبینی زیاد به این بازی می رویم.

مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/ در آینده بهتر می‌شویم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس همچنین در نشست خبری حاضر شد و راجع به مصدومیت کمال کامیابی نیا اظهار داشت: ازاین عنوان ناراحتم. طبق اطلاعاتی که کسب کردم این بازیکن مهم می تواند سریعتر تمرین کند. سایر بازیکنان هم نشان دادند خیلی راحت می توانند بعد از این اتفاق، سیستم بازی را عوض کردن دهند.

وی راجع به اینکه پرسپولیس با دو مهاجم در محوطه جریمه حریفان حاضر نمی شود، اظهار داشت: قبل از مصدومیت کامیابی نیا هم با دو مهاجم کار می کردیم. البته که سبک بازی منشا در خط حمله با نعمتی تفاوت می کند. این مهم است که تیمم بتواند به خوبی پلن B را پیاده کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از آینده تیمش جهت حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گفت: مصدومیت کمال کامیابی نیا در بازی با فولاد جهت ما فقدان

برانکو ایوانکوویچ راجع به ادعای یکی از خبرنگاران که عنوان داشت رادوشوویچ دوبار به سمت طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) با دستان خود علامت «هیس» را نشان داد گفت: من چنین چیزی را ندیدم. شما هم در ورزشگاه بوده اید. شاید او نبوده است و فکر نمی کنم این اتفاق افتاده باشد.

وی تاکید کرد: اگر هم راجع به نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند می پرسید که آیا بازی نمی کند باید بگویم او بعد از جام جهانی تنها هفت روز با ما تمرین کرده هست. بنابراین نمی توانم بازیکنی که دو ماه با ما بوده و عملکرد خوبی داشته است را نیمکت نشین کنم. بیرانوند در جام جهانی بود و مثل بقیه ملی پوشان دیرتر به تیمش اضافه شد.

مصدومیت کامیابی‌نیا فقدان بزرگی است/ در آینده بهتر می‌شویم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که با توجه به نیمکت جوان تیمش جهت قهرمانی قولی به هواداران می دهد؟ گفت: چه انتظاری از من دارید؟ من مربی با تجربه ای هستم و سابقه زیادی دارم. قول دادن کار راحتی هست. فلسفه ما در پرسپولیس خیلی مهم است که می خواهیم هر لحظه جام های زیادی کسب کنیم. به بازیکنان جوانم همچون آدام همتی و سعید حسین پور هم بازی دادم تا آماده شوند. بااهمیت ترین عنوان ایجاد همدلی است تا به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان: بازیکنان فولاد خودباوری نداشتند/این شکست نشانه پیروزی درآینده است

سیروس پورموسوی بعد از شکست سنگین سه بر صفر امشب فولاد خوزستان برابر پرسپولیس در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع خبرنگاران گفت: به تیم پرسپولیس به خاطر این پیروزی تبریک می گویم. از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم که خودمان نبودیم.

وی با اشاره به قضاوت داور این مسابقه گفت: از آقای زرگر گلایه دارم که با ما سختگیرانه تر واکنش‌ها کرد. شاید اگر بازیکن ما را اخراج نمی کرد می توانستیم مساوی کنیم.

پورموسوی راجع به ضعف فولاد در خط دفاعی اظهار داشت: هفته به هفته باید بهتر شویم. ضعف هایی در این زمینه داشتیم که باید بهتر شویم. هوادار از ما انتطار دارد که بهتر ازسال قبل نتیجه بگیریم. باید هم اینگونه شویم و به این عنوان خوشبینم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما امروز خودشان نبودند و باورشان نسبت به خودشان کمتر بود. بین دو نیمه به بازیکنان همین توصیه را گفتم. با توجه به نیازی که داشتیم دو بازیکن تازه به خدمت گرفتیم و امیدوارم بتوانیم در آینده شرایط بهتری داشته باشیم.

پورموسوی در مورد آینده فولاد گفت: این هفته دوم بود و قول می دهیم که با تمام انرژی و تجربه کار کنیم و تیم بهتری شویم. این شکست نشانه پیروزی در آینده هست. باید تلاشمان را زیاد کنیم. از هوادارانی که به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده بودند عذرخواهی می کنم و قول می دهیم که در آینده جبران کنیم.

پورموسوی راجع به پست بیت سعید در بازی با پرسپولیس تصریح کرد: عالی ترین جایی که بیت سعید می تواند بازی کند همان پست وینگر هست. او عالی ترین بازی ها را در فصلی که استقلال خوزستان قهرمان شد در همان پست داشت و امشب هم همان گونه بازی کرد.

وی در آخر در خصوص عملکرد سروش رفیعی خاطرنشان کرد: او باریکن حرفه ای است و فکر نمی کنم تحت تاثیر تشویق طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) قرار گرفته باشد. او بازیکن خیلی خوبی است که پیراهن هر تیمی را بپوشد نسبت به آن عرق و تعصب خواهد داشت.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکن | پیروزی | مصدومیت | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | سرمربی تیم | فولاد خوزستان | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs