بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی فروش نفت بدون برجام ممکن نبود ، رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود

يك عضو فراكسيون اميد مجلس شوراي اسلامي به ثمر نشستن برجام را در رشد اقتصادي كشور موثر دانست و گفت كه اصلاح روابط بين الملل زمینه را جهت سرمایه‌گذاری خارجی فراهم

فروش نفت بدون برجام ممکن نبود ، رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود

رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود/فروش نفت بدون برجام ممکن نبود

عبارات مهم : ایران

يك عضو فراكسيون اميد مجلس شوراي اسلامي به ثمر نشستن برجام را در رشد اقتصادي كشور موثر دانست و گفت كه اصلاح روابط بين الملل زمینه را جهت سرمایه گذاری خارجی فراهم كرده است.

سیده فاطمه حسینی در گفت و گو با ايسنا، با اشاره به تاثیر برجام بر رشد اقتصادی کشور گفت: بدون شک اهتمام مدیر جمهور و مجموعه دولت در خصوص به ثمر رساندن برجام تاثیرات بسیار مثبتی در رشد اقتصادی کشور داشت و بالارفتن میزان فروش نفت به جز در سایه برجام و اقتدار مدیران نفتی کشور در عرصه بین المللی امکان پذیر نبود.

فروش نفت بدون برجام ممکن نبود ، رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود

وي افزود: همه به یاد دارند که قبل از برجام میزان فروش نفت ما به چه حدی رسیده بود و امكان وصول همان درآمدها به موقع هم وجود نداشت واین که ما توانستیم سهم خود را از بازار نفت به جایگاه معقول برسانیم از نتیجه های مهم ديپلماسي هسته اي و بعد از آن ديپلماسي نفتي دولت بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص برنامه های دولت در زمینه اشتغال نیز گفت:گام اول که دولت به صورت جدی برداشته است اصلاح روابط درسطح بین الملل و خط بطلان كشيدن بر پروژه کشور عزیزمان ایران هراسی در دنیا و نشان دادن روحیه صلح و تفاهم ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران به همه جهانیان بود که به درستی نیز اتفاق افتاد و زمینه را جهت سرمایه گذاری خارجی فراهم كرد .

يك عضو فراكسيون اميد مجلس شوراي اسلامي به ثمر نشستن برجام را در رشد اقتصادي كشور موثر دانست و گفت كه اصلاح روابط بين الملل زمینه را جهت سرمایه‌گذاری خارجی فراهم

حسيني ادامه داد: در گام دوم بعد از ثبات و رشد اقتصادی حاصله و عبور از بحران های مختلف، وقت به ثمر رساندن اهداف نهایی و ایجاد اشتغال در کشور است لیکن بر پایه زمینه های ایجاد شده است می توان به این مهم دست یافت.

وي اضافه كرد: نیاز امروز كشور وعده های تقسيم قطره اي ثروت نیست بلکه برداشتن گام هاي محكم براي اصلاح ساختار اقتصادي و برنامه ریزی هدفمند براي خلق ثروت ملي و مديريت زاينده آن است تا از اين طريق با محروميت زدايي توسعه پايدار اقتصادي محقق گردد.

اين نماينده اصلاح طلب مجلس خاطرنشان كرد: مردم ما دیگر تحمل فضای یارانه ای که به نابودی اقتصاد مملکت بیانجامد را ندارند بلکه از دولت آینده رشد متوازن و حفظ ثبات به دست آمده را می خواهند، ثباتی که در این دولت به درستی اتفاق افتاد و از آن در جهت ایجاد زمینه حمایت از اقتصاد دانش بنیان و خلاق و رشد کارآفرینی استفاده شد.

فروش نفت بدون برجام ممکن نبود ، رشد اقتصادی از دستاوردهای برجام بود

حسینی در پايان توجه دولت به شرکت های دانش بنیان را قابل تقدير دانست و گفت: کلید حل پرسشها اشتغال کشور در سایه توجه به کارآفرینی است و برنامه هایی که دولت در این زمینه دارد اگر در دولت بعد نیز دنبال شود شاهد كاهش بيش از پيش قیمت بيكاري خواهيم بود.

واژه های کلیدی: ایران | اشتغال | برنامه | اقتصادی | اصلاح طلب | برنامه ریزی | دستاوردهای برجام | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs