بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دلواپس احمدی‌نژاد نیستیم/ مشایی همه‌کاره بود ، حدادعادل

غلامعلی حدادعادل گفت: من هیچ نگرانی نسبت به احمدی نژاد ندارم. یک دورانی گذشته و دوران قبلی تکرار نمی شود و همه این شعارها را ناشی از این میدانم که خود این آقایا

دلواپس احمدی‌نژاد نیستیم/ مشایی همه‌کاره بود ، حدادعادل

حدادعادل: دلواپس احمدی نژاد نیستیم/ مشایی همه کاره بود

عبارات مهم : اسلامی

غلامعلی حدادعادل گفت: من هیچ نگرانی نسبت به احمدی نژاد ندارم. یک دورانی گذشته و دوران قبلی تکرار نمی شود و همه این شعارها را ناشی از این میدانم که خود این آقایان، این واقعیت را درک کرده اند و می خواهند هر طور شده است از این روند سراشیبی جلوگیری کنند.

به گزارش خبرآنلاین، غلامعلی حداد عادل مشاور عالی رهبر معظم انقلاب، صبح امروز(جمعه) در همایش «دهه پنجم انقلاب؛ بایدها و نبایدها» که به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی چهل ساله شده است هست. واقعیت این است که بدون مرور گذشته، نمی توان راه آینده را پیدا کرد. جهت اینکه بدانیم به چه سمتی باید حرکت کنیم، اولا باید بدانیم که امروز کجا هستیم و از کجا به اینجا رسیده ایم.

دلواپس احمدی‌نژاد نیستیم/ مشایی همه‌کاره بود ، حدادعادل

وی افزود: حقیقت این است که دنیای غرب، ظرفیت پذیرش حکومت دینی و اسلامی را ندارد. چند قرن است که در غرب پرونده حکومت دینی بسته شده است هست. آن ها حکومت دینی را یک مقوله قرون وسطایی می دانند.

حداد عادل گفت: در حکومت های مارکسیستی بنا بر این بود که دست دین را قطع کنند و می گفتند که دین افیون جامعه است ولی در غرب سرمایه داری این دست قطع نشد بلکه فلج شد؛ یعنی دین را در حیطه پرسشها شخصی محبوس کردند و به دین اجازه ندادند در کارهای اجتماعی از جایگاه وحی صحبت کند.

غلامعلی حدادعادل گفت: من هیچ نگرانی نسبت به احمدی نژاد ندارم. یک دورانی گذشته و دوران قبلی تکرار نمی شود و همه این شعارها را ناشی از این میدانم که خود این آقایا

وی تصریح کرد: حضرت امام(ره) در چنین دنیایی کاری کرد که علی رغم این جریان آب بود. غربی ها اصلا باورشان نمی شد و اکنون بعد از چهل سال تحملش را ندارند. اینکه اسلام به یک قدرت سیاسی تبدیل شود، جهت غربی ها کابوس هست؛ چون فکر می کنند اگر اسلام به قدرت سیاسی تبدیل شود، سرزمین های اسلامی از دستشان خارج خواهد شد.

اهم صحبت های او از این قرار است:

* دشمن می داند که در شرایط فعلی، جنگ نظامی به مصلحت ارزش نیست و تا هنگامی که مردم پشت انقلاب هستند، جنگ نظامی و کودتا به هیچ وجه جواب نمی دهد. الان روش غرب مبتنی بر این است که مردم را از انقلاب دلسرد کنند.

*دشمنان به این جمع بندی رسیده اند، آنقدر تحریم کنند که این ملت خسته شود و به ستوه بیاید و از سر گرسنگی بگوید، من همه چیز می دهم تا لقمه نانی از هر کسی شد، بگیرم. بهانه های این کار هم زیاد است؛اگر هسته ای نشد، می روند سراغ مساله موشکی، اگر موشکی نبود، می روند سراغ حقوق بشر و تروریسم. آن ها می خواهند گرسنگی و فقر و ناراحتی در جامعه زیاد و مردم از انقلاب دلسرد شوند.

دلواپس احمدی‌نژاد نیستیم/ مشایی همه‌کاره بود ، حدادعادل

* هنگامی که نابسامانی های اقتصادی زیاد شود، نابسامانی فرهنگی هم به طور طبیعی ایجاد می شود. هنگامی که ازدواج از سر فقر کم شود، فساد اخلاقی هم زیاد می شود. فقر که ایجاد شود، انواع نابسامانی ها ایجاد می شود.

* دشمن می خواهد اذهان را به هم بریزد. هم می خواهند جیب ها را خالی و شکم ها را گرسنه نگه دارند و هم می خواهند ذهن ها را از آنچه خود می خواهند، پر کنند. بر اساس این، آن هایی که مسئله مالی دارند، باید بابت فقر از حکومت ناراضی شوند و آن هایی هم که مسئله مالی ندارند، باید ذهنشان به هم بریزد تا مساله دار شوند.ابزار اجرای این سیاست ها، اینترنت و ماهواره ها و اینترنت است.

غلامعلی حدادعادل گفت: من هیچ نگرانی نسبت به احمدی نژاد ندارم. یک دورانی گذشته و دوران قبلی تکرار نمی شود و همه این شعارها را ناشی از این میدانم که خود این آقایا

*مهم این است که صورت حساب نتیجه های این فشارهای اقتصادی و سیلاب زهرآلود فکری و فرهنگی که وارد جامعه می شود، هر چه باشد به حساب انقلاب ریخته می شود.

جریانی متمایل به غرب زدگی وعده می دهد و رای می گیرد

دلواپس احمدی‌نژاد نیستیم/ مشایی همه‌کاره بود ، حدادعادل

*{ با اشاره به روش دشمن در منطقه} همه می دانند که حضور این ها در سوریه به خاطر کشور عزیزمان ایران بوده هست. یعنی این ها سال هاست از زمانی که حزب الله بیخ گوش رژیم صهیونیستی قوت گرفته هست، برنامه دارند تا با انواع برنامه ها، این مجموعه را تضعیف کنند و از میان بردارند ولی هر کاری که کردند حزب الله قوت خود را از دست نداده است.

* شما جوانان باید منظومه طراحی دشمن را بشناسید. داستان سوریه، قصه موشکی، تحریم ها و…همگی، طراحی دشمن بعد از چهل سال از عمر انقلاب است.

* عربستان در داخل کشور به سرعت به سمت سکولاریسم در حال حرکت هست. همین آقای بن سلمان دارد همه آن شعارهای اسلامی را از بین بردن می کند. عربستان ظرف چند سال آینده، شبیه ترکیه خواهد شد.

*در داخل هم عده ای که تحمل حکومت دینی را ندارند، دلشان می خواهد همان اوضاعی که قبل از انقلاب بوده، برقرار باشد. این ها با کمک اینترنت قوت گرفته اند و جرات پیدا کرده اند. یک جریانی از خارج با عقبه ای در داخل، از این فضاسازی اقتصادی و فرهنگی، استفاده سیاسی می کنند. یعنی جریانی متمایل به غرب زدگی وعده می دهد و رای می گیرد.

در اداره اقتصادی جمنا می لنگیم

* اینکه شما می بینید جهت قرار دادن اسامی افراد در لیست شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران رسما اعلام می شود از هر نفر، دو میلیارد تومان گرفته شده است هست، این معنا دارد. این ثروت از کجا می آید؟ اگر آدم از شنیدن این خبر دق کند، جای ملامت ندارد.

*ما در جمنا الان به لحاظ اداره اقتصادی، لنگ هستیم و پشتیبانی نداریم ولی می بینید که یک جریان ثروت، همین که امکان قدرت برایش فراهم شد، هر کسی از هر جایی بود را جمع کرد و جهت هر کدام پست و مقامی در نظر گرفته شد؛ اصلا کاری هم به اینکه این افراد سالم و باتجربه اند و می توانند به حال مردم بافایده باشند، ندارند.

* ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت، الان یک جریانی شیفتگان قدرت اند و هیچ تشنگی جهت خدمت ندارند.

* رهبری هر سال تلاش دارند یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی را به عنوان شعار سال مطرح کنند. شعار امسال از همه ملموس تر و جدی تر بوده و جای هیچ پرسش و بحثی جهت هیچ انسان سالم و منصفی باقی نگذاشته هست. حمایت از کالای ایرانی، جزء مهمی از اقتصاد مقاومتی جهت خنثی کردن طراحی دشمن است.

جمنا بی توفیق نبود

* خودتان را جهت موثر بودن در آینده مجهز کنید. یکی از ابعاد این مجهزبودن، علم هست؛ دوم اینکه نیاز این کشور را به بیگانه کم کنید. سوم، مدیریت و عرضه پیدا کنید. چهارم، کادرسازی کنید و درب را نبندید و هر چه می توانید با رفاقت و صمیمیت جمعیت تان را زیاد کنید.

* یکی از سر پل هایی که دشمن تلاش دارد نیروهای خود را پیاده کند دانشگاه هست، ولی به برکت فرزند حزب اللهی ها موفق نبوده است.

* جبهه مردمی یک ضرورت هست؛ یعنی اگر به فرض امروز تصمیم بگیریم این جبهه را در سراسر کشور تعطیل کنیم، باید فردایش یک تشکیلات سراسری دیگری ایجاد کنیم.

* جمنا بی توفیق نبود. نمی خواهم بگویم هر چه به دست آمد، به خاطر جمنا بود ولی به هر شکل، جهت نخستین بار نیروهای انقلاب دچار تشتت آرا نشدند و همین ۱۶ میلیونی که در کیسه نیروهای انقلاب ریخته شد، دستاورد خوبی بود.

نگران احمدی نژاد نیستم

*من هیچ نگرانی نسبت به احمدی نژاد ندارم. یک دورانی گذشته و دوران قبلی تکرار نمی شود و همه این شعارها را ناشی از این میدانم که خود این آقایان، این واقعیت را درک کرده اند و می خواهند هر طور شده است از این روند سراشیبی جلوگیری کنند.

* امروز مساله ما اصلا این جریان نیست. من به عنوان رییس مجلس سه سال با ایشان کار کردم و کاملا درک می کنم که جریان چیست. می دانم که این جریان آینده ای ندارد و شما هم دلواپس آن نباشید.

*{در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اصولگرایان نتوانستند طوری عمل کنند که بتوانند در جامعه اقبال داشته باشند} در انتخابات مجلس، یکی از ضعف های ما ضعف تشکیلاتی بود؛ یعنی به همان اندازه که می توانستیم رای مردم را جذب کنیم به علت ضعف تشکیلاتی، نتواستیم.

* در دوره دوم ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد و تا انتخابات سال ۹۲، نمی توانیم بگوییم که مملکت دست اصولگرایان بود؛ جایی که مشایی طراح و تئوریسین بود و هر کسی می خواست گزینش شود، باید نظر ایشان جلب می شد و همه کاره بود، آیا می شد گفت که مملکت دست اصولگرایان بود؟ آیا آقای احمدی نژاد یک بار عبارت اصولگرایی را به زبان آورد؟ در کنار این ها ضعف تشکیلاتی و ضعف من نوعی هم بوده است.

*{در پاسخ به سوالی راجع به کاندیداتوری علی لاریجانی جهت 1400) فراتر از عمر و زید، جهت خدمت به انقلاب که یکی از ایستگاه هایش انتخابات هست، به تشکیلات نیرومند و وحدت نیاز داریم. این مساله مهم است که اگر تامین شود، احتمال پیروزی کم نخواهد بود.

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | اقتصادی | احمدی نژاد | جامعه اسلامی | رهبر معظم انقلاب | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs