بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + دانشجوی قلابی سارق بود

دانشجوی قلابی که با کارت دانشجویی جعلی و سرقتی سایر دانشجویان وارد دانشگاه‌های متفاوت می‌شد و اموال آنها را به دزدی می برد به وسیله پلیس شناسایی و دستگیر شد.&nb

عکس + دانشجوی قلابی سارق بود

دانشجوی قلابی سارق بود +عکس

عبارات مهم : ایران

دانشجوی قلابی که با کارت دانشجویی جعلی و سرقتی سایر دانشجویان وارد دانشگاه های متفاوت می شد و اموال آنها را به دزدی می برد به وسیله پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت با شناسایی مکانی واقع در خیابان شهید مدنی موفق به کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه از جمله دو دستگاه نوت بوک شدند.

با بررسی مشخصات دو دستگاه نوت بوک کشف شده، مشخص شد که متعلق به یکی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی است.

عکس + دانشجوی قلابی سارق بود

این دانشجو ضمن شناسایی دو دستگاه لپ تاپ، در خصوص نحوه دزدی اموالش به کارآگاهان گفت: 25 اردیبهشت امسال در کلاس دانشگاه حضور داشتم؛ یکی از نوت بوک ها نیاز به شارژ کردن داشت و به همین علت آن را به برق وصل کرده بودم و نوت بوک دوم را نیز به صورت خاموش در زیر آن گذاشته بودم؛ مابین دو کلاس درس بود که جهت دقایقی به همراه دوستان از کلاس خارج شدم ولی زمانی که به کلاس بازگشتم، در کمال تعجب متوجه شدم که هر دو دستگاه لپ تاپم دزدی شده است است.

کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با کارها پلیسی اطلاع پیدا کردند که زن جوانی به نام الهام (متولد 1356) چند روز پیش، دو دستگاه نوت بوک مسروقه را به خریدار اموال مسروقه تحویل داده است.

دانشجوی قلابی که با کارت دانشجویی جعلی و سرقتی سایر دانشجویان وارد دانشگاه‌های متفاوت می‌شد و اموال آنها را به دزدی می برد به وسیله پلیس شناسایی و دستگیر شد.&nb

مأمورین بلافاصله با شناسایی محل سکونت «الهام» در خیابان شهید مدنی، او را دستگیر و در بازرسی از محل سکونتش موفق به کشف ده ها کارت دانشجویی متعلق به دانشگاه های متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین ده ها کیف خانمانه شدند.

الهام بعد از انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی، صراحتاً به دهها فقره دزدی از مراکز دانشجویی و دزدی اموال متعلق به دانشجویان به خاص دانشجویان زن اعتراف کرد؛ وی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: زمانی که دانشجویان دختر قصد ورود به دانشگاه را داشتند، به همراه آنها وارد دانشگاه می شدم؛ حتی با آنها در کلاس اساتید حاضر می شدم تا وقت مناسبی جهت دزدی اموال دانشجویان پیدا شود؛ معمولاً دانشجویان مابین کلاس ها، کیف ها و دیگر اموال خود را داخل کلاس جا می گذارند و خودشان از کلاس بیرون می روند و همین زمان، مناسب ترین وقت جهت انجام دزدی هست؛ زیاد کیف های پول و کارت های دانشجویی را دزدی می کردم.

«الهام. ت» در ادامه اعترفاتش گفت: چند هفته پیش جهت دزدی به دانشگاه شهید بهشتی رفته بودم؛ در آنجا بود که توانستم نوت بوک هایی که داخل یکی از کلاس ها قرار داشت را به آسانی برداشته و با خود از دانشگاه خارج کنم».

عکس + دانشجوی قلابی سارق بود

وی در خصوص علت دزدی مدارک شناسایی دانشجویان نیز گفت: مدارک شناسایی دانشجویان را به خاطر آن دزدی می کردم که بتوانم از کارت های دانشجویی آنها جهت تردد در سطح دانشگاه های پایتخت کشور عزیزمان ایران استفاده کنم.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهم در اعترافاتش صراحتاً به ده ها فقره دزدی از مراکز دانشگاهی اعتراف کرده که از جمله آنها می توان به دانشگاه قلهک، علم و صنعت، کشاورزی کرج، دانشگاه آزاد واحد جنوب، دانشکده پرستاری دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد واحد شمال، دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه آزاد واحد جنوب، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه آزاد رودهن، دانشگاه الزهرا، دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد واحد پایتخت کشور عزیزمان ایران و …. اشاره کرد.

دانشجوی قلابی که با کارت دانشجویی جعلی و سرقتی سایر دانشجویان وارد دانشگاه‌های متفاوت می‌شد و اموال آنها را به دزدی می برد به وسیله پلیس شناسایی و دستگیر شد.&nb

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی گفت: از کلیه شکات و مالباختگانی که بدهید شیوه و شگرد مورد دزدی قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در سیدخندان ـ خیابان ابوذر غفاری ـ جنب کلانتری 120 سیدخندان مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | دانشگاه | شناسایی | دانشگاه | دانشجویان | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs