بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

گت بلاگز اخبار بین الملل اگر دموکرات‌ها انتخابات کنگره را ببرند، استیضاح می‌شوم / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت، جمهوری‌خواهان باید اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را حفظ کنند، در غیر اینصورت او از جانب دموکرات‌ها استیضاح خواهد شد. 

اگر دموکرات‌ها انتخابات کنگره را ببرند، استیضاح می‌شوم / ترامپ

ترامپ: اگر دموکرات ها انتخابات کنگره را ببرند، استیضاح می شوم

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا گفت، جمهوری خواهان باید اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را حفظ کنند، در غیر اینصورت او از جانب دموکرات ها استیضاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا شنبه در یک گردهمایی واقع در میشیگان گفت: ما مجبوریم مجلس نمایندگان آمریکا را حفظ کنیم لیکن اگر حرف های “ماکسین واترز” را گوش کنید می شنوید که او می گوید ترامپ را استیضاح می کنیم.

ماکسین واترز از نمایندگان دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا است که خواستار استعفا یا استیضاح ترامپ شده است هست. با این حال او هفته گذشته طی مراسمی از مدیر جمهوری آمریکا خواست تا استعفا دهد. واترز گفت: خب فکر نکنم مجبور باشم این جنگی را که تاکید دارم شما باید استیضاح شوید ادامه دهم چون اعتقاد دارم شما لیاقت ندارید آنجا باشید. بعد بروید بیرون!

اگر دموکرات‌ها انتخابات کنگره را ببرند، استیضاح می‌شوم / ترامپ

با این حال، نانسی پلوسی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا نسبت به تلاش دموکرات ها جهت استیضاح ترامپ هشدار داد و گفت این اقدام به حزب دموکرات در آستانه انتخابات ۲۰۱۸ کنگره آسیب می زند. پلوسی تاکید کرد: گمان می کنم که از جنبه سیاسی این کار به نفع جمهوری خواهان باشد. آنچه ما می خواهیم راجع به اش صحبت کنیم، کارهایی است که آنها جهت تضعیف خانواده ها در کشورمان انجام دادند و آنچه ما انجام می دهیم، زیاد کردن تبلیغات آنها و کم کردن هزینه های جمهوری خواهان هست.

نتایج یک نظرسنجی موسسه کوئینیپیاک نشان می دهد، چنانچه دموکرات ها کنترل مجلس نمایندگان آمریکا را به دست بگیرند، بیش از ۷۰ درصد حامیانشان می خواهند که آنها روند استیضاح را شروع کنند. دو مجلس کنگره آمریکا مشمول بر مجلس نمایندگان و سنا اکنون در کنترل جمهوری خواهان است.

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت، جمهوری‌خواهان باید اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را حفظ کنند، در غیر اینصورت او از جانب دموکرات‌ها استیضاح خواهد شد. 

واژه های کلیدی: آمریکا | استیضاح | دموکرات | انتخابات | دونالد ترامپ | مجلس نمایندگان | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs