بزرگ اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی

بزرگ: اداره اردبیل رهاسازی اردبیل رهاسازی پرنده شکاری زیستگاه طبیعی استان اردبیل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی هواپیمای سقوط کرده هیچ مسئله فنی نداشت / وزیر کار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد با توجه به اینکه هواپیمای سقوط کرده پیش از این هیچ مسئله فنی نداشته و حتی موتورهای آن نیز با تعمیرات اساسی جهت فعالیت د

هواپیمای سقوط کرده هیچ مسئله فنی نداشت / وزیر کار

وزیر کار: هواپیمای سقوط کرده هیچ مسئله فنی نداشت

عبارات مهم : خلبان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد با توجه به اینکه هواپیمای سقوط کرده پیش از این هیچ مسئله فنی نداشته و حتی موتورهای آن نیز با تعمیرات اساسی جهت فعالیت دوباره مدیریت شده است بودند، بررسی اطلاعات جعبه سیاه جهت مشخص کردن علت دقیق این اتفاق جهت ما اهمیت زیادی دارد.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی در حاشیه مراسم گرامیداشت جانباختگان اتفاق سقوط هواپیمای تهران- یاسوج اعلام کرد: ما در طول روزهای گذشته دو عنوان را به عنوان اولویت های اساسی مطرح کردیم. از یک سو پیدا کردن تمام اجساد این اتفاق مطرح است که در چارچوب آن ما به طور کامل و دائمی با تمام گروه های تجسس فعال در منطقه در تماس هستیم و امیدواریم در کوتاه ترین وقت ممکن مابقی اجساد این اتفاق نیز پیدا شده است و خاکسپاری شوند تا بخشی از غم بازماندگان این اتفاق تلخ جبران شود.

هواپیمای سقوط کرده هیچ مسئله فنی نداشت / وزیر کار

وی با اشاره به اولویت دیگر تیم ها و کمیته بررسی سانحه تصریح کرد: با توجه به اینکه هواپیمای سقوط کرده از نظر فنی تا پیش از سقوط هیچ مشکلی نداشته و تمام جوانب فنی کار را رعایت کرده هست، پیدا کردن اطلاعات تازه جهت مشخص کردن علت این اتفاق اهمیت زیادی دارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: از سوی دیگر خلبان این اتفاق نیز از استادان خلبان قدیمی و آموزش دهنده خلبانان جوان بوده و از این رو نمی توان به آسانی از خطای انسانی در این اتفاق تلخ سخن گفت. ما امیدواریم که جعبه سیاه این هواپیما در کوتاه ترین وقت ممکن پیدا شود و در جریان آن اطلاعات دقیق جهت مشخص شدن علل اتفاق تبیین شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد با توجه به اینکه هواپیمای سقوط کرده پیش از این هیچ مسئله فنی نداشته و حتی موتورهای آن نیز با تعمیرات اساسی جهت فعالیت د

ربیعی آینده نگری کرد که در صورت کشف شدن جعبه سیاه وقت طولانی جهت بررسی اطلاعات آن و مشخص کردن علت سقوط نیاز نخواهد بود.

واژه های کلیدی: خلبان | خلبانان | اطلاعات | علی ربیعی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs